MISTR A LEKTOŘI

Bojovník není násilník. Je to vznešený člověk, který ctí sám sebe a ostatní.

Bojovník ctí svou vnitřní rovnováhu a pro její zachování se nebojí odejít, odseknout, pustit. Bojovník se dokáže uklonit. Bojovník je ten, který si volí každou svou myšlenku, slovo i čin. Bojovník je ten, který drží svůj život ve svých rukách, ví, že ho tvoří on sám. Bojovník necítí strach.

MARTIN BŘEZINA

Mistr - SENSEI
Jeho cesta k bojovému umění započala již v šesti letech. Nyní předává své znalosti a dovednosti a také vede výuku a výcvik ve své škole. Věnuje se tradičnímu pojetí ju jutsu. Budó vnímá jako duchovní cestu se vším co k ní náleží.
Na asijském bojovém umění mě vždy nejvíce zajímala jeho duchovní stránka a zde se mé představy asi nejvíce lišily od skutečnosti. Mým CÍLEM je aktivně cvičit a hlavně vydržet na této cestě po zbytek života. Co konkrétně mi Dó přinese, to se teprve uvidí.
Už jako malého mě zajímala bojová umění.Začal jsem vnímat bojové umění i jinak než jako efektivní využití pohybu a síly a tudíž zvítězit, ale poznal jsem okem neviděnou stránku, ať už šlo o práci s lidskou mentalitou, nebo morálním uvědoměním.

KODOKAI DOJO je místem, kde pozitivně smýšlející lidé, nalézají klid a harmonické prostředí pro studium, odpočinek, poznávání sebe sama a hledání své CESTY.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat., rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.