Neuvěřitelné změny v mém životě a příběh jako z pohádky

Bude to přesně rok, co v mém životě došlo během pár týdnů k neuvěřitelným změnám, o které bych se s vámi ráda v tomto blogovém článku podělila.

Je to totiž příběh jako z pohádky, jen je skutečný a já věřím, že může inspirovat mnohé z vás.

Právě před rokem jsem od svého spolužáka z jógové školy byla pozvána k uspořádání kurzu Hormonální jógové terapie v Opavě v novém studiu pod názvem Kodokai. Až nyní si uvědomuji jak málo stačilo a já nakonec téměř ani neodjela, protože seminář nebyl zaplněný úplně podle mých představ a také tam ani ten spolužák neměl být, protože odcestoval k moři se svou rodinou. Považovala jsem to za neslušné, ale dnes mu vlastně z celého srdce děkuji, protože to tak mělo být.
Do Kodokai jsem přijížděla na poslední chvíli s jazykem na vestě, po téměř čtyřhodinovém řízení na rekonstruované D1 po celé její délce. Měl mě zde „někdo“ dle instrukcí čekat, nevěděla jsem vlastně kdo… Znala jsem jen jméno a telefonní číslo.
Vystoupila jsem z auta jako „pražská fiflena“, jak jsme tento můj stav časem pojmenovali. Seminář začal jen tak tak s mým plným močovým měchýřem a to jediné, na co jsem se celý ten den těšila bylo, až si půjdu lehnout do nachystaného spacáku.
Po ukončení sobotní části kurzu jsem se teprve seznámila s celým prostorem, který na mě dýchl čistou energií a hlavně s „panem majitelem Martinem“, který na mě zapůsobil svým ctnostným chováním, vnitřním klidem a nesmírnou laskavostí.
Jak už asi tušíte, Martin je tím nádherným zdrojem všech mých současných změn v životě. Po pár následujících sms zprávách a telefonátech jsem věděla že to, k čemu celý můj dosavadní život směřuje, právě přišlo.

Že vše o čem sním, co mi dává smysl, proč dělám to co dělám, je mi tváří v tvář a dívá se mi zpříma do očí.

Myslím, že právě tato fotografie mluví za vše. Stačilo jedno nedělní ráno, kdy mě Martin ještě v pyžamu a s rozpuštěnými vlasy překvapil v koupelně a pak nachystal báječnou kávu a na konci semináře obdaroval tou nejkrásnější květinou, kterou jsem kdy dostala.
Pak už šlo vše ráz na ráz. První víkend v Opavě jen pro nás dva plný souznění na všech vlnách ;-),  na který jsem odjížděla s tím, že dáme všemu rok čas a odjížděla s tím, že v Praze během příštího týdne vše „poladím“ a stěhuji se do Opavy.
Trochu bláznivé, že…?
A víte že, ne? Protože každá buňka vašeho těla doslova volá – Pavlí, to je ono!!! Nech rozum být a následuj své tělo, srdce a duši. Vše najednou plyne úplně samo. Vše zapadá. Vše vychází pod rukama a vy víte, že tohle je ta správná cesta a nikdo a nic vás z ní nevykolejí. Že to, co si kolik let představujete, že by jednou mohlo přijít, o čem čtete v duchovní literatuře, slyšíte že může být od žen na seminářích je opravdu na dosah ruky. Jen se pustit a letět do oblak.

Je to cesta vaší duše, která je připravená žít skutečný sen.

Souznění s Martinem je nadpozemské a my každý den, každou hodinu, každou minutu našeho společného života děkujeme za naše setkání. Zároveň víme, že nepříchází jen tak.
Spolu s neuvěřitelným darem je tady také určitá povinnost v našem životě (v józe jí říkáme dharma) a to pomáhat a inspirovat našim příběhem ostatní „hledající“, kteří jsou naladěni stejným spirituálním směrem jako my.
Náš společný náhled na společnost, která nutně potřebuje změnu ve smyslu kultivace a posílení ženské energie a ženského principu tak, aby se vyrovnala od dnešního mužského nasměřování světa a společnosti k neustálému nárůstu výkonu, dobývání a podrobování.
Toto je náš směr a záměr s naší dharmou, která nám byla dána a bude nám ctí ji spolu s vámi sdílet.
Kamarád, který nakonec na kurzu v Opavě nebyl, nás později na sociálních sítích nazval Bohyní a Samurajem. Vnímáme, že právě spojení ženské spirituality, intuice, napojení a mužské síly, uzeměnosti a jasnosti je přesně to, co dnešní svět potřebuje.
Bohyně, která otevírá ženám jejich přirozenost a ženství v celé jejich kráse a Samuraj, který dělá z chlapů muže a vyrovnané bojovníky a pomáhá jim kultivovat jejich mužskou energii.
Poselství, které budeme skrze nás s láskou, pokorou a nesmírnou vděčností šířit.
Přejeme vám nádherné dny plné opimismu, vděčnosti a radosti a my se na vás s Martinem budeme těšit ať už v našem centru Kodokai Opava, nebo kdekoliv jinde na našich akcích. A zde najdete naše: AKCE CENTRA KODOKAI OPAVA.
Namasté Kiwa Pavla Rožumberská
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.